Wylogowanie się z facebooka na wszystkich urządzeniach – opcja nie wystarczająca

0
1098
Wylogowanie się z facebooka na wszystkich urządzeniach

Wielu z nas doskonale wie o tym, że to wylogowanie się z facebooka na wszystkich urządzeniach, czyli na laptopie, komputerze stacjonarnym i na smartfonie to czasami mniej niż minuta używania myszki i dotykowych ekranów. Potem na dokładkę można się nie logować ( https://techpolska.pl/facebook-wyloguj-ze-wszystkich-urzadzen-jak-to-zrobic/ ) przez te dwa tygodnie lub przez ponad miesiąc. Taka zmiana dobrze robi na psychikę, ale pewna część z nas podchodzi do problemu w ten odmienny sposób. Mowa tu o tym, że usuwamy własny profil na grubo ponad miesiąc lub na ponad rok i to tylko po to by przekonać się komu rzeczywiście na nas zależy. Nie zawsze odpowiedź na takie pytanie związane z odcięciem się od świata wirtualnego spodoba się nam, ale to nie istotne. Zdecydowanie bardziej liczy się to, by się odciąć i zbadać reakcję naszego najbliższego otoczenia. Reakcja ta często może się nie spodobać, bo dość wielu ludzi nie chce się angażować bardziej niż to konieczne, a kontakt za pomocą portalu społecznościowego traktują tak niezbyt serio, czyli o wiele słabiej od kontaktu realnego twarzą w twarz.

Usuwanie profili.

Wylogowanie się z facebooka wygląda zdecydowanie inaczej do tego usuwania profilu lub profili. Mowa tu konkretnie o tym, że usunięcie konta jest powiązane z tym, że przez miesiąc będzie ono tym nie aktywnym, a po miesiącu kompletnie zniknie. Proces ten można wstrzymać w ciągu zaledwie trzydziestu dni, ale po tym czasie konto znika definitywnie. Jakaś część z nas ( https://techpolska.pl/facebook-wyloguj-ze-wszystkich-urzadzen-jak-to-zrobic/ ) w ciągu tych trzydziestu dni decyduje się na powrót, ale znajdą się też i tacy, którzy nie będą chcieli już wrócić. Osoby te są rozczarowane tym jak postąpili z nimi ich dalsi i bliżsi znajomi i właśnie dlatego decydują się na dłużej trwającą przerwę, która to potrwa nie tylko wiele dni, ale nawet wiele miesięcy. Opcja tego typu się przydaje, bo w tym czasie można się skupić na świecie realnym i na tym nie rozmyślaniu o uczynkach znajomych ze świata wirtualnego. Takie powracanie do równowagi to proces kojący nerwy i co równie ważne jakaś część z nas regularnie sobie takowy funduje.

Czy można nie wracać?

Brak tego wylogowania z facebooka i usunięcie konta dla wielu z nas może być tym procesem nie odwracalnym. Mowa tu o tym, że usuwamy profil, a potem już nie wracamy, czyli jest nam kompletnie obojętne to, czy znajomi z portalu społecznościowego się zainteresują przyczyną, czy też dalej będą żyć tak jakby nic się nie stało. Osiągnięcie tego stanu dla niektórych jest niezwykle przyjemne i nie powiązane ze znacznymi kosztami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here